Home / Ödev Yaptırmak İstiyorum – Yazılım Ödevi

Ödev Yaptırmak İstiyorum – Yazılım Ödevi

Merhabalar Algoritma Uzmanı olarak Ödev Yaptırmak İstiyorum diyenlere -ücreti karşılığında yardımcı oluyoruz. Ödevlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz. Konunun etiksel boyutu yaptırmak isteyen kişiyi bağlayacağından (sonuçta +18 bireylere yönelik bir hizmet veriyoruz) kararı tamamen size bırakıyoruz. Peki hangi konularda Ödev Yapıyoruz? Konunun ana temasının belli olduğunu düşünüyoruz. Yazılım konusuyla ilgili ödevleri yapıyor gerçekleştiriyoruz.

 

Hangi Programlama Dilleriyle Ödev Gerçekleştirebilirsiniz?

1- PHP,CSS, HTML, JavaScript (Web Ödevleri)

2- Python Ödevleri

3- C# Ödevleri

4- Ansi C & C++ ödevleri

5- Java Ödevleri

6- Arduino ödevleri (bu da ANSI C’ye girer) (ancak ilgili modül elimizde yoksa reddederiz – çünkü test edebilmemiz lazım)

 

NOT: Android & iOS tabanlı hiçbir Mobil Uygulama ödevi kabul etmiyoruz. 

 

Ödev Teslimime 1 Gün Kaldı Lütfen Yardım Edin!

Maalesef, teslim süresine 1 haftadan az kalmış ödevleri genellikle reddediyoruz. (Basitlik durumuna göre değişkenlik gösterir, siz yine de teklif edebilirsiniz)

 

Ödevi Tarafımıza İletme

Eğer hocanızın yazılı bir biçimde size ilettiği bir ödev içeriği varsa bunu direkt bize iletmelisiniz. Ödevi tüm ayrıntılarıyla yazıp bize mail atmanız gerekli.

Bunun yanında ödevin hangi ortamda çalıştırılacağı bilgisi önemli. Bize bunu aktarmalısınız, Linux tabanlı mı yoksa windows tabanlı mı çalışacağı önemli.

 

Süreç Nasıl İşler?

Öncelikli olarak Ödevinizin ne olduğunu tüm ayrıntılarıyla birlikte bize gönderirsiniz. Yani “C# ödevime yardım eder  misiniz” şeklinde gelen bir maile cevap vermiyoruz. Ödevi bize tüm ayrıntılarıyla gönderin, en geç bir gün içerisinde size;

  • Ödevi Yapıp Yapamayacağımız,
  • Yapacaksak Ne kadar süre içerisinde yapacağımız
  • Ücretinin ne olacağı
  • Konusunda Teklif sunarız.

Eğer Teklifimizi kabul ederseniz, 1 günü içerisinde size vereceğimiz IBAN numarasına Toplam Ücretin yarısını göndermelisiniz.

Bu süreçten sonra Ödeviniz hazırlanır ve süre bitiminden 1 gün önce size ödevin çalışan hali gönderilir. (video olarak)

Eğer sizin belirtmek istediğiniz durumlar varsa bize belirtirsiniz. Ücretin kalan kısmını da gönderdikten sonra ödeviniz teslim edilir.

 

Ödevinizin kodları içerisine ilgili yorum satırları eklenir. Anlamadığınız bir yer olursa kod içerisinden size ek açıklama yaparız.

Ödev ücretleri ödev içeriğine göre değişkenlik gösterir.

 

İLETİŞİM: algoritmauzmani [at] gmail.com